#1 2014-09-10 12:50:59

kaczi_666

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 1
Punktów :   

TANIO! Perkusja Pearl + blachy! Okazja!

Witam!
Mam do sprzedania perkusję jednej z najlepszych i najczęściej wybieranych przez profesjonalistów firmy PEARL.

PEARL to marka o światowej renomie. Na bębnach PEARL grają najwięksi bębniarze na świecie np:

Chad Smith - Red Hot Chilli Peppers
Joey Jordinson - Slipknot, Scar the Martyr
Ian Peace - Deep Purple
Mike Mangini - Dream Theater
Peter Criss - Kiss
i wiele, wiele więcej!

Model, który mam do sprzedania to dwuletni Forum Series w kolorze RED WINE.
Bębny nie tylko wyglądają świetnie ale również brzmią naprawdę profesjonalnie.
Zestawu używałem podczas sesji nagraniowych, prób oraz kilku koncertów.
Sprzedaję, ponieważ chcę zamienić zestaw akustyczny na elektroniczny (kwestia głośności podczas gry).

Zestaw, który sprzedaję zawiera w cenie:

- Shell Set Pearl Forum Series w konfiguracji: BD 22x18, TD 12x9 i 13x10, FT 16x16, SD 14x5,5.

- Hardware Pearl 790 Series ( statyw prosty, statyw łamany, statyw pod werbel i statyw pod hi-hat, stołek, BRAK STOPY! ) + Clamp Pearl + statyw łamany Basix.
- Naciągi:
2x WERBEL (Remo Controlled Sound, Coated, 14" Diameter, Black Dot On Bottom/Evans EC Reverse Dot Coated 14'');
TOMY (2 zestawy) 12'', 13'' (Remo Ambassador Coated/Aquarian Performance II Clear/Pearl Drumheads - fabryczne);
CENTRALA 22'' (Evans G-MAD Clear - bity / Aquarian Regulator Hole White - rezonansowy)

- Blachy:
CRASH: 2x Amedia Dervish 18'' (pęknięte),
CHINA: Paiste PST3 18'' (lekko przybrudzona)
HI-HAT: Paiste PST3 14'' (górny minimalnie pęknięty, lekko przybrudzony)
RIDE: Paiste PST3 20'' (lekko przybrudzony)

WAŻNE UWAGI:
Werbel został przemalowany przeze mnie na "oczojebny" pomarańczowy. Wygląda nieźle, jednak powstały w wyniku tego zacieki. Nie wpływa to na brzmienie!
Statywy nie są kompletne, jednak służą bez względu na ten fakt tak, jak powinny służyć!
Na zdjęciach widoczna jest podwójna stopa DW PDP 500 jednak NIE JEST NA SPRZEDAŻ I NIE WCHODZI DO WYSTAWIONEGO NA AUKCJI ZESTAWU!
Statyw pod Hi-Hat jest wybrakowany, brakuje środkowego gwintu, który uniemożliwia operowanie pedałem tak, żeby talerze się otwierały lub zamykały - można temu łatwo zaradzić domowymi sposobami nie wpływając na funkcjonalność.
Na przednim naciągu naklejona jest naklejka mojego zespołu, którą w wypadku sprzedaży odkleję!
Jako gratis dodaję pokrowiec na pałki, torbę na hardware i klucze pekusyjne.

ZESTAW NIE JEST W STANIE IDEALNYM JEST MIEJSCAMI LEKKO ZARYSOWANY, LECZ NIE JEST TO WIDOCZNE GOŁYM OKIEM.

Cena - 2199zł do negocjacji

ODBIÓR TYLKO OSOBISTY!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ławki parkowe